Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto niczego się nie spodziewa, nie doznaje rozczarowań.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie przypomina ci, że nie jesteś tylko ciałem. Ból przypomina ci, że nie jesteś tylko umysłem. Oba są potrzebne. Oba są cennymi przypomnieniami. Oba są życiem.

Ból

znak cytatu Nawet w próżni między galaktykami są światło i ciemność, kolor, faktura, ruch, kształt i ból.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest źródłem wiedzy. Krzywdy dotykają ciała, ale ból dotyka duszy. Nie można zrozumieć świata bez zrozumienia bólu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest nieodłącznym elementem życia, tak samo jak los. W tym tkwi ulga - nikt z nas nie cierpi, ponieważ coś jest nie tak z nami. Cierpimy, ponieważ jesteśmy ludźmi. Życie jest niezwykle piękne i straszne i zaskakujące.

Ból

znak cytatu Nieopisanym bólem jest znaleźć wroga w kochanym człowieku.

Ból

znak cytatu Tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie. Z jednej strony obumierasz, nie możesz funkcjonować normalnie bo jest tak silna, a z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo kogoś kochasz.

Ból

znak cytatu Ból, który nie zabija nas od razu, daje nam siłę. Dzięki niemu stajemy się silniejsi, mądrzejsi, bardziej odporni. Każda rana, każde zranienie sprawia, że jesteśmy lepsi.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma większej szkoły mądrości, niż serce zrozumianej przez ból straconej miłości. To uczucie, choć niepożądane, staje się ostatecznym nauczycielem, pokazując prawdziwe wartości.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tylko tymczasowy. To może trwać minutę, godzinę, dzień lub rok, ale ostatecznie zastąpi go coś innego. Jeśli się poddam, jednak, będzie trwać wiecznie.

Ból

Zobacz więcej