Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niektóre kobiety nazywają dyskrecją powtarzanie sekretów i tajemnic - szeptem.

Kobiety

znak cytatu Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Powinieneś wiedzieć jak bardzo ją zraniłeś, skoro zaczęła cię ignorować.

Kobiety

znak cytatu Któregoś dnia w przyszłości, której jeszcze nie ma, spotkam ją na przystanku. Będzie coś jakby trochę grubsza i będziemy już dorośli. Nasze światy będą już wtedy bardzo daleko od siebie, ale z jakiś niewyjaśnionych przyczyn zatrzęsą się pode mną nogi.

Kobiety

znak cytatu Ludzie pytają: - Dlaczego jesteś taka? - Jaka? - Wredna, oziębła, egoistyczna... - Nie jestem wredna, tylko szczera, nie jestem oziębła, tylko boję się, że znowu ktoś mnie skrzywdzi, nie jestem egoistyczna, tylko znudziło mi się dbanie o tych którzy mają mnie głęboko w dupie.

Kobiety

znak cytatu I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy pozwolić, aby instytucje prawa utrzymywały nierówne standardy dla mężczyzn i kobiet. Musimy dążyć do tego, aby kobiety były traktowane jak pełnoprawni obywatele z równym dostępem do świadczeń prawnych.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety nie bij nawet kwiatem.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto myśli, iż można upilnować kobietę, do wariatów go oddać.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta jest jak herbatka. Nie dowiesz się, jak silna jest, dopóki nie wrzucisz jej do gorącej wody.

Kobiety

znak cytatu Może być kobietą delikatną - i bardzo kobiecą - ale nigdy nie traci milczącej godności. W sposób niepozbawiony wdzięku daje do zrozumienia, że nie pozwoli sobą łatwo manipulować. Nie będzie nikomu nadskakiwała i we wszystkim, co dotyczy jej indywidualności, nie będzie się kierowała zdaniem innych ludzi.

Kobiety

Zobacz więcej