Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Do rozmowy między kobietami potrzeba przynajmniej trzech kobiet: dwie, które mówią i jedna, o której się mówi.

Kobiety

znak cytatu W końcu się poddajesz. Nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. Patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamieszanie. Nie interesuje Cię już czy ktoś odejdzie albo czy może zranić. Zgadzasz się na wszystko. Umarłaś, sama przyznaj.

Kobiety

znak cytatu Kobieta, która nie jest silna, nie ma miejsca na tym świecie, ale kobieta, która jest zbyt silna, nie zostawi na nim miejsca dla nikogo innego.

Kobiety

znak cytatu Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś,
kto będzie ze mną, bez względu na to,
jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

Kobiety

znak cytatu Dobre dziewczynki zawsze tracą.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta może dowolnie płakać, jeżeli jej łzy mają cenu perły, i rzucać kamieniami, jeżeli są drogimieniami. Ale mądrość kobiety tkwi w jej wdzięczności.

Kobiety

znak cytatu Nie boi się być inna, dlatego nie będzie laską na telefon ani perłą na długim sznurze pereł. Nie będzie męska usypianką ani tancerką erotyczną. Nie będzie się bała przekroczyć trzydziestki ani czterdziestki. W każdym wieku ta kobieta będzie się czuła jak wygrana na loterii.

Kobiety

znak cytatu Kiedy kobieta ma wiarę w siebie, nie boi się bronic swojej indywidualności. Wygląda jak chce. Ma własny styl. Swoja charyzmę. Swój niepowtarzalny urok. Mężczyzna chce czegoś, czego nie ogląda na co dzień. Nie w sensie ruda kontra blondynka. Chce mieć wyjątkowa kobietę, która myśli sama za siebie.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ksiądz i niewiasta z jednego ciasta.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Połknął czart babę, ale nie mógł jej strawić.

Kobiety

Zobacz więcej