Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzn trzeba przekupywać lub straszyć albo usypiając ich podejrzenia, zaprzyjaźniać się z nimi, by w końcu zdradzili swoje tajemnice przy butelce, kobiety natomiast z natury lubią mówić

Mężczyźni

znak cytatu Podczas, gdy ignorujesz ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewien, czy jeszcze ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie Twoja na zawsze.

Mężczyźni

znak cytatu Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy, kiedy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości, ale sprawi, że to inne kobiety będą zazdrościć jej. Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nie będzie się bał pokazać swoim kolegom, że to właśnie ona jest tą którą kocha, ta dla której jest w stanie zrobić wszystko.

Mężczyźni

znak cytatu Dwudziestolatek kocha niekiedy jak szaleniec, ale czterdziestolatek kocha jak głupiec.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety żyją w przekonaniu, że mężczyźni, którzy umieją obchodzić się z pieniędzmi, umieją także obchodzić się z kobietami.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Baba w płaczu, mężczyzna w pałaszu szuka obrony.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Istnieje gatunek zjawisk, których dżentelmen nie może znać z tej przyczyny, że gdyby je poznał, przestałby być dżentelmenem.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Idealna żona - to kobieta, która ma idealnego męża.

Mężczyźni

znak cytatu Nie podobają mi się słabi mężczyźni . Łatwiej jest się poddać niż powstawać.

Mężczyźni

znak cytatu Bycie Dżentelmenem...
coś, co nigdy nie wychodzi z mody.

Mężczyźni

Zobacz więcej