Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzna jest stworzony do ascezy, do ciszy.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Women love us for our defects.If we have enough of them they will forgive useven our superior intellectskobiety kochają nas za nasze wady.Jeśli mamy ich dostatecznie dużo,przebaczą nam nawet naszą wyższą inteligencję.

Mężczyźni

znak cytatu Język kobiety jest krótki, ale rani mężczyznę bardzo głęboko.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna, który ma coś do powiedzenia i nie ma kto by go słuchał, jest w takiej samej sytuacji, jak gdyby nic nie miał do powiedzenia.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często zauważyłem, że mężczyzna, który nie ma żadnej religii, nie raz ma trzydzieści sytuacji, w których desperacko mu jej brakuje.

Mężczyźni

znak cytatu Musisz zrozumieć, że nigdy nie będę kobietą, która będzie cię prosić o to, żebyś został. Jeśli zdecydujesz się odejść z mojego życia, będę smutna przez jakiś czas, ale nigdy nie będę cię ścigać. Po prostu pozwolę ci odejść.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość dodaje rozum kobiecie, a odbiera mężczyźnie.

Mężczyźni

znak cytatu Chwyć moją dłoń i nie puszczaj.
Świat bez Ciebie jest zimny i pusty. Nie potrafię w nim nawet oddychać.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna zawsze zapomina o tym co mu powiedziano przed seksem, a kobieta nigdy nie zapomina tego, co powiedziano jej po seksie.

Mężczyźni

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne. On sprawi, że to inne będą zazdrosne o nią.

Mężczyźni

Zobacz więcej