Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Męski facet powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, a powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dobre kobiety są lepsze niż dobrzy mężczyźni. Złe kobiety są gorsze niż źli mężczyźni.

Mężczyźni

znak cytatu Na ringu życia największe zmagania toczymy sami ze sobą.

Mężczyźni

znak cytatu Kiedyś przeczytałem zdanie, że mężczyzna najlepiej czuje się przy kobiecie, przy której może się zdrzemnąć. Podpisuję się pod tym. I dodam, że jeśli jeszcze można z nią pogadać, to już jest super.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Women love us for our defects.If we have enough of them they will forgive useven our superior intellectskobiety kochają nas za nasze wady.Jeśli mamy ich dostatecznie dużo,przebaczą nam nawet naszą wyższą inteligencję.

Mężczyźni

znak cytatu Doskonali faceci nie istnieją, ale zawsze znajdzie się jeden, który pomimo kilku wad - jest doskonały dla Ciebie

Mężczyźni

znak cytatu Nie była w jego typie, powtarzał to tysiąc razy, nie pomagało. Zaszła mu za skórę, weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go, a zarazem irytowała - dziwna niebezpieczna mieszanka.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Męska siła, której tak namiętnie byśmy poszukiwali, nie polega na tym, aby być niewrażliwym. To polega na tym, że mimo, że jesteśmy wrażliwi - idziemy dalej.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna musi być pierwszy w walce i ostatni na przyjęciu. Teraz naprawdę muszę już iść, a ty, jak widzę, dopiero zaczynasz. Mężczyzna to ktoś, kto zawsze będzie szedł przed tobą – choćby i do piekła.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiecie odpowiada ten mężczyzna, który pokrywa jej rachunki.

Mężczyźni

Zobacz więcej