Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzna kłamie lepiej, gdy mówi, kobieta – gdy pisze.

Mężczyźni

znak cytatu Nie każdy mężczyzna nadaje się do walki, ale każdy musi być przygotowany do jej stawiennia czoła. Bo życie to nieustanna bitwa, a brak gotowości do stawienia jej czoła jest jak oddanie się na łaskę losu.

Mężczyźni

znak cytatu Kobieta przy swoim partnerze powinna czuć, że jest wyjątkowa, piękna, musi być nieustannie zapewniana o jego uczuciu. Czasami wystarczy ją przytulić, by poczuła się kochana, by wiedziała, że ma obok siebie prawdziwego faceta.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli kiedykolwiek w życiu dopadnie Cię myśl, żeby odpuścić w walce o to co kochasz to proszę zobacz jeszcze raz 3 seta 37:35 i cały mecz Polska-Argentyna 3:0.
Polsko bądź dumna!

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli ci na czymś zależy,
chroń tego za wszelką cenę,
nie poddawaj się,
walcz z całych sił,
broń tego obiema rękami.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli trafisz na właściwego mężczyznę, zobaczysz jak szczęśliwa możesz być.

Mężczyźni

znak cytatu Niesamodzielny i niezdecydowany mężczyzna nie ma zbyt wielkich szans na wytrwanie u boku kobiety. Kobiety w porównaniu do nas myślą o wiele bardziej perspektywicznie i samodzielnie... wniosek nasuwa się sam – do życia potrzebują partnerów, a nie chłopców, których raz jeszcze trzeba wychować.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Rola mężczyzny w rodzinie to coś więcej niż bycie dostawcą pokarmów. To bycie mentorem, liderem, opiekunem. To stawanie u boku swoich dzieci i partnera, niezależnie od okoliczności.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dla mężczyzny sercem jest świat, dla kobiety światem jest serce.

Mężczyźni

znak cytatu Miłość to jest to, co przytrafia się mężczyznom i kobietom, którzy się nie znają.

Mężczyźni

Zobacz więcej