Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Pamiętaj, mężczyzno, jeśli Twoja Kobieta mówi Ci o swoich problemach, to nie dlatego, że lubi narzekać. Ale dlatego, że Ci ufa.

Mężczyźni

znak cytatu Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.

Mężczyźni

znak cytatu Pożądanie nie jest słabością ani grzechem.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna nie mierzy się liczbą zwycięstw, ale tym, jak radzi sobie z porażkami. Nie ważne są wchodzenie na szczyty, ale wspinaczka po zboczu. Mężczyzna jest tak silny, jak silne jest jego słowo.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bycie mężczyzną to nie kwestia wieku. Jak dotrzeć do prawdziwej męskości to nie jest łatwa droga. To nie chodzi o to, aby być najsilniejszym, najszybszym, najmądrzejszym, ale bycia prawdą o sobie, utrzymania swojego słowa i przede wszystkim szacunku do innych.

Mężczyźni

znak cytatu Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna zawsze ma dwie opcje. Może albo być prawdziwym dżentelmenem, albo zwyczajnym chłopem. Wybór należy do niego. Ale pamiętaj, wybór nie określa, kim jesteś. To twoje czyny decydują o twojej męskości.

Mężczyźni

znak cytatu Niesamodzielny i niezdecydowany mężczyzna nie ma zbyt wielkich szans na wytrwanie u boku kobiety. Kobiety w porównaniu do nas myślą o wiele bardziej perspektywicznie i samodzielnie. Wniosek nasuwa się sam – do życia potrzebują partnerów, a nie chłopców, których raz jeszcze trzeba wychować.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna spełniony to ten, który wyzwolił się z okowów lęków, poszukał swojej ścieżki, znalazł sens i pokochał prawdziwie. To kim jesteś zależy od Ciebie, nie od oczekiwań innych.

Mężczyźni

znak cytatu Szczęściem dla mężczyzny jest świadomość, że kiedy wraca wieczorem do domu, ukochana nasłuchuje jego kroków.

Mężczyźni

Zobacz więcej