Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mineło już 329 od rozstania,
330 od poczałunku, 283 od ostatniej prawdziwej szczerej rozmowy. 1094 od pierwszego spotkania, 1088 od pierwszego pocałunku.

A ja wciaż ją kocham. :(

Mężczyźni

znak cytatu Wiem, często jestem zwykłym chamem...Nie piszę, nie dzwonię, później przesrane mam. Spotykamy się, znów masz dystans do mnie i znowu z mozołem musimy sobie przypomnieć.Nie jestem "pindolem" w różowym swetrze,zarośnięta morda jak zwykle,a ja to pieprzę.Bywa że jestem pierdolonym gentlemanem,tego chce pełen luz, tym się cenie.Uparty jak osioł, do błędu się nie przyznam, są dni gdy przeklinam, jak szalony terrorysta.Martwię się o Ciebie, gdziekolwiek jesteś, choć zdarza mi się co dzień, samemu być w innym mieście,wczoraj: Poznań, Rzeszów, dziś jutro w Gdyni...
Halo kochanie, znów rozmawiasz ze swoim draniem!
Halo kochanie, byłem, taki jestem, taki zostanę!!!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Próżnością jednego mężczyzny można obdzielić dziesięć kobiet.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to nie tylko sterta mięśni, kości i narządów, ale przede wszystkim skomplikowana i subtelna kombinacja uczuć, oczekiwań i tęsknot, które często zasłania macho-fasada.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak łuk: im mocniej naciągasz, tym szybciej odskakuje. Ale jeśli będziesz z nim delikatnie i z miłością, pozwoli Ci wziąć go w swoje dłonie i kierować nim w dowolnym kierunku.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop narajony, a wilk chowany jedną drogą chodzą.

Mężczyźni

znak cytatu Nie zakochałam się w nim od razu. To był długi spacer przez wszystkie tajemnice. Zakochałam się w jego spojrzeniu, później w tym, jak cudownie przytula, a na końcu zrozumiałam, że nie chcę więcej całować innych ust.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bycie mężczyzną to nie tylko kwestia narodzin. Mężczyzna musi walczyć w życiu, ponieść nieludzkie cierpienia, zasługiwać na swoje spełnienie. Nie bądź tylko człowiekiem - staraj się być mężczyzną.

Mężczyźni

znak cytatu Nie ten jest ojcem, który przypadkowo daje życie, ale ten, który kocha i wychowuje.

Mężczyźni

Zobacz więcej