Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Niektórzy mimo swojej szczerości, nie są na tyle bezpośredni, by powiedzieć komuś prosto w twarz, że ma się go dość.

Mężczyźni

znak cytatu Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żony wtedy są najlepszymi słuchaczami,gdy ich mąż mówi do innej kobiety.

Mężczyźni

znak cytatu "Gdzie nasze serca powędrują do dziś nikt nie wie,
Wiem jedno: w moim jest zawsze miejsce dla Ciebie."

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak pociąg: jedzie naprzód, będzie dotrzymywał rozkładu jazdy, będzie jeździł, tylko musi mieć w wagonach paliwo, czyli obiecywanie, że jest potrzebny, ważny, dobry, że bez niego nie da rady, że jest kochany.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jedna lekkomyślna kobieta więcej kobiet zepsuje, niż dziesięciu mężczyzn.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie wiem, czy potężniejszy jest ten, kto ma moc, czy ten, kto ją daje. Jedno jest pewne, mężczyzna jest silny tylko tyle, na ile silna jest kobieta po jego stronie.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzna kłamie lepiej, gdy mówi, kobieta – gdy pisze.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli do tej pory bardzo rzadko zabierałeś ją na kolację to zabierz ją do restauracji. Tylko błagam Cię – nie idź do niej po to żeby zadać pytanie "może byśmy gdzieś poszli". Weź ten pieprzony telefon, zadzwoń i zarezerwuj stolik dla dwóch osób. Uszykuj jej najlepszą sukienkę, przygotuj kąpiel i wytłumacz, że za dwie godziny ma być gotowa. A jeśli nie ma zajebistej sukienki to jedź do sklepu, kup jej cudowną sukienkę i powiedz, że chcesz dzisiaj zobaczyć jak niesamowicie w niej wygląda.

Mężczyźni

znak cytatu Niektóre kobiety Bozia stworzyła na pociechę mężczyznom.

Mężczyźni

Zobacz więcej