Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu "Nie ma czasu na nas"- to usłyszała gdy zasypiała
gdy chciała oddać się głębokiemu snu nie mogła,
tak bardzo wtulić się w Niego chciała,
nawet dobra whisky by tu nie pomogła...
Upić się zapomnieć, nie szczęściem lecz smutkiem
napoić wszystkie zmysły by nie czuły nic
tak bardzo się boje, ale już nie mogę z Tobą być.”

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna staje się mężem nie przez seks, nie przez wiek, nie przez zarobki, nie przez stopnie naukowe, ale tylko i wyłącznie wtedy, gdy stanowi dla kogoś bezpieczeństwo.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chłop narajony, a wilk chowany jedną drogą chodzą.

Mężczyźni

znak cytatu Chłop jak sięga, to przysięga,
jak dostaje, to przestaje.

Mężczyźni

znak cytatu Kobiety! Pójdą za każdym który nosi w sobie coś, czego nie są w stanie pojąć, choćby to miało doprowadzić ją do zguby.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna nie jest tym, który zdobył najwięcej kobiet, ale tym, który potrafi wygrać serce jednej i zasłużyć na to, by go nikomu więcej nie oddała.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najmniejszy procent męskości posiada stuprocentowy mężczyzna.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy mężczyzna to ten, który potrafi podnieść kobiety na duchu, gdy rzeczywistość zepchnęła ją na kolana. To ten, kto własnym cierpieniem uczy się współczuć innym. To ten, kto, mimo własnych słabości, zawsze staje, choćby chorowity, przy słabych i bezbronnych.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest silny nie tylko wtedy, gdy posiada siłę, ale przede wszystkim wtedy, gdy potrafi ją kontrolować i użyciec do dobra.

Mężczyźni

znak cytatu Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Mężczyźni