Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie kochała ta, która nie odważy się postawić wszystkiego na jedną kartę.

Miłość

znak cytatu W życiu jest trudno znaleźć kogoś, komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem, mając chociaż jedną osobę, na której zawsze można polegać.

Miłość

znak cytatu Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.

Miłość

znak cytatu Tam gdzie kończy się miłość, zaczyna się nienawiść.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie bywa dana za darmo, a kto ją za darmo posiadł,
to tak jakby ją ukradł i utraci ją szybko w pierwszym zamtuzie napotkanym podczas swojej ludzkiej wędrówki.

Miłość

znak cytatu Idealna kobieta to taka z którą pośmiejesz się jak z kumplem, której zwierzysz się jak przyjacielowi i którą będziesz kochał jak kochankę.

Miłość

znak cytatu Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość niejedno ma imię.

Miłość

znak cytatu Miłość to akt nieustannego przebaczania, czułe spojrzenie, które wchodzi w nawyk.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Trochę dobroci dla człowieka znaczy więcej niż cała miłość do ludzkości.

Miłość

Zobacz więcej