Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Lecz miłość i wolność, jak jej wyjaśnił, wykluczają się nawzajem, a on wybrał wolność.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość matki jest mostem do wszystkiego, co dobre - teraz i w wieczności.

Miłość

znak cytatu Kochać coś lub nienawidzić można
dopiero wtedy, kiedy się to zrozumiało.

Miłość

znak cytatu Gdy kobieta odmawia miłości, a proponuje ci przyjaźń, nie bierz tego za odmowę; znaczy to, że chce postępować według kolejności.

Miłość

znak cytatu Bycie singlem nie znaczy, że nic nie wiem o miłości. Znaczy, że wiem o niej wystarczająco dużo by na nią poczekać.

Miłość

znak cytatu Uratowałeś mnie, wiesz? Pokazałeś, jak cieszyć się każdą sekundą i brać z życia więcej, niż chce nam dać. Pokazałeś mi wszystko, jak marzyć, wierzyć, walczyć i jak kochać. Byłeś tuż obok kiedy byłam słaba i dawałeś wolność, kiedy chciałam być silna. Pozwoliłeś odnaleźć spokój w swoich zamkniętych ramionach i byłeś wszystkim, o czym wcześniej nie potrafiłam nawet marzyć.

Miłość

znak cytatu Mnie rozpacz brała nie za kobietą, lecz za miłością moją.

Miłość

znak cytatu Przegapiłem tę naszą miłość, jak pijany pasażer przesypia swoją stację. A kiedy się ocknie, to okazuje się, że był to ostatni pociąg
i nie ma już czym wrócić do siebie.

Miłość

znak cytatu Przychodzą takie chwile, że nie wiem już, co z sobą zrobić. Kiedyś pomyślałam, wsiądę w pociąg i przyjadę do ciebie. Ale to przecież o wiele za późno, o lata za późno, o całe życie za późno.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Boże, w dobroci nigdy nieprzebrany,Żadnym językiem niewypowiedziany,Ty jesteś godzien wszelakiej miłości,Poszanowania, chwały, uczciwości.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep