Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Liczy się jego spojrzenie. Dla kobiety wiedzieć, że podoba się facetowi jest jak kupić ulubione ciastko, zeżreć je i nie przytyć. Jak dostać osiemdziesięcioprocentową zniżkę na kieckę w sklepie odzieżowym.

Miłość

znak cytatu "Czasem do szczęścia wystarczy tylko czyjaś obecność, na przykład siostry." 

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń winna być nieskończenie bardziej tolerancyjna od miłości.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ostateczna odpowiedź, jaką człowiek potrafi dać na problem cierpienia i śmierci, może polegać na tym, że w pełnym miłości milczeniu wyda on siebie na niepojętość Boga, w której roztapia się pytanie o cierpienie.

Miłość

znak cytatu To, czego nie nauczysz się poprzez miłość, będzie musiało na tobie wymóc cierpienie.

Miłość

znak cytatu Zdarzyłem się Tobie. Ludzie czasem zdarzają się sobie. Oszukujemy się, że mamy nad tym władzę. To nieprawda. Zdarzamy się sobie. Tak. Zdarzyłaś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu —Robert K. Bloom

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jesteśmy tak bogatymi, aby kupować tanie rzeczy. Nie chodzi o to, KTO, ale o to, JAK kochasz. Miłość nie polega na tym, abyśmy patrzyli na siebie nawzajem, ale abyśmy patrzyli razem w tym samym kierunku.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać, to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem; to znaczy patrzeć razem w tym samym kierunku. Miłość, prawdziwa miłość to duchowa jedność, to jedność dążenia, jedność marzeń, jedność pragnień.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy się prędko obudzić z najpiękniejszych snów. Chociaż otwieramy oczy, jeszcze długo widzimy tylko to, co śniliśmy. Czyżby miłość była jednym z tych snów?

Miłość

znak cytatu Nie ma ludzi idealnych, kłótnie, nieporozumienia, przeróżne (zakazane w związku) pokusy, towarzyszą nam przez całe nasze życie. Ja jednak wierzę, że jeśli ludzie naprawdę się kochają, nie zepsują sobie życia głupotami. 

Miłość

Zobacz więcej