Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Idealna kobieta to taka z którą pośmiejesz się jak z kumplem, której zwierzysz się jak przyjacielowi i którą będziesz kochał jak kochankę.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz

Miłość

znak cytatu Ale czy miłość nie wymaga od nas, byśmy szli sobie nawzajem na rękę?

Miłość

znak cytatu Miłość to taki złoty wytrych, który otwiera wszystkie sejfy.

Miłość

znak cytatu Nie mnie się wznosić nad poziom, co nosząc Brzemię miłości, na poziom upadam.

Miłość

znak cytatu Nie musisz mówić nic. Po prostu bądź ze mną do końca moich dni.

Miłość

znak cytatu W życiu jest trudno znaleźć kogoś, komu można zaufać. Jest się prawdziwym szczęściarzem, mając chociaż jedną osobę, na której zawsze można polegać.

Miłość

znak cytatu Miłość rani, ale też umacnia. Droga idealnej miłości nigdy nie jest gładka, nie jest usłana różami. Potrzeba włożyć w nią mnóstwo pracy, aby przybrała piękny, nieskazitelny kształt.

Miłość

znak cytatu Nie kochaj mnie za pięknie pomalowane, długie rzęsy - kochaj mnie za oczy, te zapłakane, czy te zaspane. Nie kochaj mnie za loczki - kochaj mnie za naturalny nieład na głowie. Nie kochaj mnie za wygląd na imprezie - kochaj mnie za twoją za dużą bluzę, gdy siedzę w domu. Nie kochaj mnie za słodkie słówka - kochaj mnie za 'k**wa', które podobno tak fajnie przeciągam. Nie kochaj mnie za kobiecość i klasę na kameralnym przyjęciu - kochaj mnie za tańczenie w deszczu, z butelką wódki. Nie kochaj mnie za to jaka bywam - a za to jaka jestem.

Miłość

znak cytatu To, co prawdziwe jest w stanie przetrwać wszystko, sztuczne i tak prędzej czy później się rozleci.

Miłość

Zobacz więcej


Sklep