Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest chorobą zaraźliwą: nikt nie wie, kiedy jego tez chwyci.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jest czekaniem
na niebieski mrok
na zieloność traw
na pieszczotę rzęs

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Z prawdziwą miłością jest jak z pojawianiem się duchów: wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.

Miłość

znak cytatu - A jak nie wyjdzie?- To przecież nie koniec świata. Nie grasz w kasynie. Zawsze masz drugą szansę. Trzeba dać sobie prawo do bycia nieidealnym – wtedy o wiele łatwiej podejmować wyzwania.

Miłość

znak cytatu Nie nadawałam się na kobietę drugiego planu, na bycie w cieniu. Ale zakochana kobieta przestaje zwracać uwagę na wiele rzeczy, nawet na to.

Miłość

znak cytatu Pamiętaj! Nie wybieraj tanich ludzi, łatwej drogi i szybkiej miłości... od tych trzech rzeczy nawet gówno jest więcej warte.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to fizjologiczna psychoza. Całkowite zawężenie procesów poznawczych i intelektualnych. Zaburzenie świadomości. Rozszczepienie emocji i działania. Bywa nieuleczalna.

Miłość

znak cytatu Na tym właśnie polega miłość: na dostarczaniu sobie wzajemnie szczęścia. Nie ma nic piękniejszego, niż widzieć szczęście innej osoby, a wiedzieć, że jesteś jego częścią.

Miłość

znak cytatu Nigdy nie żałuj żadnego dnia swojego życia. Dobre dni dają szczęście, złe dni dodają siły, smutne nas czegoś uczą, a najlepsze dni dają wspomnienia.

Miłość

znak cytatu Miłość wciąż tkwiła mu w ciele niczym drżąca przyjemność, leciutkie oszołomienie.

Miłość

Zobacz więcej