Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To tylko ja. Ale każda cząstka tylkoja...jest Twoja

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli cokolwiek warto na świecie czynić, to tylko jedno miłować.

Miłość

znak cytatu To jest trudna miłość, ale wolę taką z nią, niż łatwą z kimś innym.

Miłość

znak cytatu To bzdura, że mężczyzna ma Cię akceptować taką jaka jesteś. On ma za Tobą szaleć. I działać na Ciebie tak, że po jednym spojrzeniu nie możesz sobie przypomnieć hasła do skrzynki, które zmieniłaś trzy lata temu. W dzisiejszych czasach za bardzo ceni się wygodę, a zupełnie nie docenia chemii między ludźmi. 

Miłość

znak cytatu Bez warunków, bez wymagań. Czysta miłość.

Miłość

znak cytatu Lecz miłość i wolność, jak jej wyjaśnił, wykluczają się nawzajem, a on wybrał wolność.

Miłość

znak cytatu Miłość nie potrzebuje niepewności. Miłość jest spokojem i zaufaniem.

Miłość

znak cytatu Może nie jesteś moją pierwszą miłością, ale jesteś tą, przy której wszystkie inne miłości stały się nieistotne.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszystko, co czynimy, jest tylko środkiem do celu. Jedynie Miłość jest celem samym w sobie, bo Bóg jest Miłością.

Miłość

znak cytatu Zanim kobieta zaangażuje się w związek z mężczyzną, powinna móc odpowiedzieć twierdząco na trzy pytania. Czy zawsze odnosi się do Ciebie z szacunkiem? To pierwsze pytanie. Drugie pytanie brzmi: jeśli za dwadzieścia lat będzie dokładnie tą samą osobą, czy w dalszym ciągu chciałabyś za niego wyjść? I wreszcie: czy sprawia, że chcesz być lepsza? Jeśli spotkasz kogoś, przy kim na wszystkie trzy pytania będziesz mogła odpowiedzieć twierdząco, to znaczy, że znalazłaś odpowiedniego mężczyznę.

Miłość

Zobacz więcej