
Konkurują ludzie mali. Współpracują duzi. Pomagają wielcy.
Konkurują ludzie mali. Współpracują duzi. Pomagają wielcy.
Tylko głupcy oczekują innych
rezultatów robiąc wciąż te same rzeczy.
Teraz nie pora myśleć o tym, czego ci brak. lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym co masz.
Nie jest ważne, jak powoli idziesz, dopóki nie zatrzymujesz się. Sam fakt poruszania się naprzód, bez względu na tempo, to już jest sukces.
Kiedy myślisz, że już nie masz siły, że nie potrafisz iść dalej, kiedy czujesz, że to koniec - to właśnie wtedy jest moment, kiedy powinieneś pokazać z jakiego jesteś ciasta.
Pamiętaj, że nie możesz zawsze oczekiwać od innych, że będą cię motywować. Ty musisz nauczyć się motywować sam siebie. Przewrotność losu składa się na to, że ci, którzy naprawdę tego potrzebują, najmniej są zdolni do motywowania siebie samych.
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać Twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i Ty możesz być wielki.
Pamiętaj, że człowiek może wszystko. Może wszystko, co tylko jest w zasięgu jego myślenia, co sobie wymarzy. Możemy przezwyciężać, pokonywać wszystko - jeżeli naprawdę tego zechcemy.
Nigdy nie rezygnuj z marzeń, tylko dlatego, że realizacja zajmie wiele czasu. Czas i tak upłynie, niezależnie od tego, co zrobisz. Najważniejsze to podążać za swoim sercem i robić to, co kochasz.
Sukces to nie klucz do szczęścia. Szczęście to klucz do sukcesu. Jeśli kochasz, co robisz, z pewnością odniesiesz sukces.
Nie możemy wybierać, co się nam przytrafi, ale zawsze możemy wybierać, co z tym zrobimy. Trudności powinniśmy traktować jako szanse na rozwijanie naszych umiejętności i pokonywanie przeszkód, nie jako bariery uniemożliwiające nam osiągnięcie celu.