Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Zacznij skądkolwiek, używaj wszystkiego co masz, rób wszystko co możesz. W ten sposób, kiedy czas nadejdzie, będziesz miał więcej niż wystarczająco, aby podjąć kolejną próbę.

Motywacja

znak cytatu Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć przynoszą czasem smutek i żal, nie żałuje się.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest ważne, jak wolno idziesz, dopóki nie przestajesz. Każda porażka jest tylko kolejnym kamieniem milowym na drodze do sukcesu. Co nie zabija, to nas wzmacnia. Nie bój się marzyć, bój się nie realizować swoich marzeń.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj. Pora zawsze jest właściwa na to, by zacząć robić to, co jest prawdziwe.

Motywacja

znak cytatu Wolność to stan umysłu.
Możliwość wyboru i
decydowania o sobie. To
głębokie przekonanie,
że mogę wszystko.

Motywacja

znak cytatu Nieważne, jak mocno uderzasz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.

Motywacja

znak cytatu Gdy życie nie szczędzi cierpień,
walcz i ułóż je sobie po swojemu, nie czekaj na los.

Motywacja

znak cytatu Baw się dobrze. Korzystaj  z życia. Życie jest zbyt krótkie, aby ugrząźć i się zniechęcać. (Kobe Bryant, 1978-2020)

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie oceniaj dnia po urodzajach, które zebrałeś, ale po nasionach, które zasiałeś. To, co dziś zrobisz, pomoże Ci jutro zbudować lepszą przyszłość.

Motywacja

znak cytatu Jeśli nie możesz latać, biegnij. Jeśli nie możesz biec, idż. Jeśli nie możesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko - posuwaj się naprzód.

Motywacja

Zobacz więcej