Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie, tak naprawdę, nie są stworzeni do żyjąc w pokoju. Ludzie są stworzeni do żyjąc dla siebie, po to, by dzięki nowemu, niekorzystnemu doświadczeniu mogli podnieść się ponad siebie i dodać do sumy własnych, osobistych szczęść coś więcej niż myśleli, że mogą. Gwałtownie, namiętnie, z niewysłowioną radością. To jest życie, które prowadzą prawdziwe osoby.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie, którzy nauczyli się prowadzić życie w stanie flow, nieważne gdzie są i co robią, mają wewnętrzną siłę. Wszędzie dają z siebie to co najlepsze.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który nie jest w stanie poświęcić niektórych ze swoich wartości, nie może zmienić swojego życia i nie może mieć znaczenia w historii.

Osoby

znak cytatu Nie jest ważne, co jest narzucone z zewnątrz, ale to, co jest tworzone z własnej wewnętrznej wolnej woli. Biorąc pod uwagę osobę ludzką, najważniejsze jest to, co ona sama z siebie czyni - to jest prawdziwe jej „ja”.

Osoby

znak cytatu Gdyby ludzie byli tak samo uprzywilejowani, jak aniołowie, nigdy nie mieliby okazji do wyróżnienia się, bo wszystko, co by robili, byłoby pokierowane Boską łaską. Dlatego ludzie muszą mieć pewną swobodę, aby mogli wykazać się swoimi talentami, a Bóg może wtedy ocenić ich wartość.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy przyjrzysz się ludziom, którzy naprawdę osiągnęli sukces, zobaczysz, że natknęli się na wiele porażek i przeciwności losu. Ale zawsze powracały, przekształcając przeszkody na drodze w możliwości.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest ważne, co myślą o tobie inni ludzie. Ważne, co myślisz o sobie samym, najważniejsze jednak jest to, jak o tobie myśli Bóg.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najważniejsze jest to, kim jesteś i co niesiesz w sobie. Czy jesteś osobą o mocnym charakterze, która wie, czego chce, czy wręcz przeciwnie? Kluczem do sukcesu jest twój charakter, twoja osobowość, twoje umiejętności i twoje przekonanie o tym, jak bardzo jesteś zdolny do zrobienia wszystkiego, co chcesz.

Osoby
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasem trzeba zdecydować się między zmianą a nic nie robieniem. Często ciężko jest dokonać wyboru, ale zawsze warto pamiętać, że niezależnie od decyzji, jesteśmy odpowiedzialni za nasze życie.

Osoby

znak cytatu Nikt nie jest dostatecznie mądry, by doradzać nam we wszystkim, ale każdy z nas jest na tyle głupi, by chcieć radzić innym we wszystkim.

Osoby

Zobacz więcej