Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Są prawdy, których nie powinno się mówić na głos, ani nawet szeptem.

Prawda

znak cytatu Skoro nie możesz powiedzieć prawdy
ludziom, na których najbardziej ci zależy,
w rezultacie samego siebie też oszukujesz.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma nic piękniejszego, jak prawda, którą pojmujemy, zanim ją zrozumiemy. Głęboko w sercu czujemy jej prawdziwość, zanim umysł ma szansę sformułować myśl, która ją potwierdzi.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często myślimy, że prawda jest wtedy, kiedy mówimy to, co myślimy. W rzeczywistości prawda jest wtedy, kiedy mówimy to, co czujemy. A uczucia są często bardziej skomplikowane niż myśli.

Prawda

znak cytatu Obowiązkiem moim jest prawdę mówić.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Istnieje coś, czego nie umiemy zauważyć, ponieważ zawsze jest to przed naszymi oczami. Ale nawet gdybyśmy już to zauważyli, to znowu moglibyśmy to stracić.

Prawda

znak cytatu Pupilek. To propagowana przez ciebie prawda, która mnie powstrzymuje , bo na pewno ja, gdybym chciał naruszyć twój spokój, jestem niewiele wart.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Możesz ją ukryć na chwilę, ale nie zniknie. Nic nie jest trudniejsze do zniesienia, niż bez przerwy lub przez długi czas prawda niezmącona.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najtrudniejszą rzeczą w życiu jest poznać siebie samo, najłatwiejszą - mówić o innych. Tak wiele tracimy, dążąc do poznania innych, zamiast poznawać siebie.

Prawda

znak cytatu Pretensje do ludzi powinny umierać wraz z nimi.

Prawda

Zobacz więcej