Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czasami spotykamy personę, której nie potrafimy zapomnieć, nawet jeśli na to byśmy chcieli. Są takie osoby, które z zostają w duszy na zawsze. Wpływają na nią jak na rzekę, której nie da się cofnąć z powrotem do źródła.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierzyć swojego szczęścia nie tym, co masz, ale tym, czego nie pragniesz już więcej. Szczęście to nie posiadanie, ale bycie. Szczęśliwy człowiek to ten, który ma dość tego, co jest dostępne.

Sentencje

znak cytatu 

Czasem to nie ludzie się zmieniają, tylko opadają maski.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie to pasujące do siebie kawałki układanki. Często te najmniej oczekiwane części pasują najsprawniej. Nawet kiedy wydają się nie pasować, ostatecznie tworzą piękne i unikalne obrazy.

Sentencje

znak cytatu Czasem zastanawiasz się czy jesteś dla kogoś wart tyle, by mieć pewność, że jak odłożysz słuchawkę on/ona zadzwoni. Pewność, że kiedy w nerwach odwrócisz się i pójdziesz w drugą stronę, on/ona pobiegnie za tobą. Będzie walczył/a, bo przecież wart jesteś tego całego pieprzonego zachodu...

Sentencje

znak cytatu Gdy oceniasz ludzi, nie
masz czasu ich kochać.

Sentencje

znak cytatu Szanuj ludzi za to, kim są,
a nie za to, co mają.

Sentencje

znak cytatu Jeden krok rozpoczyna tysiąc milową podróż.

Sentencje

znak cytatu Wielkie grzechy szybko się zapomina.
To te małe nie dają ci spać po nocach.

Sentencje

znak cytatu Żyjemy tu jak na krawędzi krateru, patrząc w dół na jezioro cierpienia, gdzie jak w lustrze odbijają się osobiste tragedie.

Sentencje

Zobacz więcej