Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie warto starać się zatrzymywać przy sobie ludzi, przebaczając im każdy błąd, spędzać z nimi czas i każdego dnia obdarzać większym zaufaniem. Oni później i tak dokopią Ci tak mocno, że stracisz wiarę w innych...

Sentencje

znak cytatu Z czasem zrozumiesz, że są ludzie którzy będą z Tobą, ponieważ jesteś taka jaka jesteś, a także są ludzie którzy odejdą od Ciebie, ponieważ nie zechcesz być taka, jak oni.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sztuka zawsze była, jest i zawsze będzie wolna. Wolność to jej istota, dla niej sztuka jest sztuką. Bez niej jest bezużytecznym przedmiotem, narzędziem w rękach zła, bzdurą, przykrywką na zło.

Sentencje

znak cytatu Kłamstwo niszczy wszystko.
Nawet największe zaufanie.

Sentencje

znak cytatu Życie to podróż, która prowadzi do mądrości, tylko wtedy, gdy umiemy chłonąć doświadczenia i potrafimy z nich wyciągać odpowiednie wnioski.

Sentencje

znak cytatu - Brak mi już słów do Ciebie
- Mało książek czytasz to i słownictwo ubogie.

Sentencje

znak cytatu Dostrzegaj rzeczywistość, ale nigdy nie tracąc z oczu swoich marzeń. Bo jeśli nie marzysz, przestajesz żyć. Nawet podczas próby dokonania niemożliwego, utrzymuj swoje marzenia.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który nie zna ani radości, ani bólu, nie zna niczego. Nie jest mądry, jest martwy. Umierał powolutku zanim się urodził.

Sentencje

znak cytatu Najpiękniejszym prezentem, który możemy
dostać jest człowiek, który jest. Który daje
obecność. Który odbiera telefony. Który
dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się
od obecności i do obecności się sprowadza.

Sentencje

znak cytatu Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić.

Sentencje

Zobacz więcej