Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Na świecie jest dużo niedowiarków i ja sam bywam czasami niedowiarkiem.

Świat

znak cytatu Energia wszystkich ludzi na świecie pochodzi od kobiet.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszyscy są marzycielami, ale tylko kilka osób, niezależnie od pozycji społecznej lub profesji, ma odwagę wyrazić te marzenia i nie pozwala na ich zniszczenie przez rzeczywistość. Istnieje coś pięknego i oświecającego w świecie marzeń ludzkiego rozumu.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Tylko zrozumienie, że nasz świat to wspólna przestrzeń, a ludzkość wspólna odpowiedzialność, pozwala nam przetrwać. Musimy zrozumieć, że nie ma innej drogi

Świat

znak cytatu Świat powstał chyba ze strachu przed pustką.

Świat

znak cytatu Niech zginie świat, byleby stało się zadość sprawiedliwość.

Świat

znak cytatu Polityka zamieni się w kicz, miłość w pornografię, muzyka w hałas, sport w prostytucję, religia w naukę, nauka w wiarę.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W życiu piękne są tylko chwile. Jak maliny, które zrywamy i zjadamy, tak dobrze jest popatrzeć na świat i porozmawiać z ludźmi.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat to ogromna skomplikowana machina, którą spycha się do przodu wieloma drogami, chociaż one czasem wydają się nam błędne i niezrozumiałe.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nasz prawdziwy powód do dumy i satysfakcji polega na tym, że nieustannie tęsknimy - bo tęsknienie to jest życie. Jeżeli nie ma celu, śmierć wkracza do nas. Jeżeli nie ma ciekawości, znaczy to, że skostnieliśmy.

Świat

Zobacz więcej