Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Urojenie świata urojonego. To prawda.

Świat

znak cytatu Gdy kobieta idzie (...) cała ziemia kroczy wraz z nią.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest piękny i warto walczyć za niego. Nie pytajmy, czy to ma sens, czy zwyciężymy, pytajmy, co robimy tu i teraz. Dolęgnujemy do granic naszych możliwości

Świat

znak cytatu Nic, na tym świecie nie zdarza się tak akurat, jak byśmy pragnęli.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zastanówmy się przez chwilę nad tym, jak precious mamy. Ustalmy, że użyjemy go, aby zrobić coś, co trudno rozbić. Niech nasz przyszły świat będzie pełen miłości, pokoju i zrozumienia.

Świat

znak cytatu Naszym najważniejszym zadaniem jest nauka, jak żyć razem w szacunku i miłości do siebie, cherując Ziemię i wszelkie jej stworzenia. To jest sposób na przetrwanie świata.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest księgą, a ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Fascynujący jest ten nieskończony i tajemniczy świat. Oddziałując na siebie w niewyobrażalny sposób, elementy tworzą złożone wzory i kształtują życie. Wszystko jest ze sobą powiązane, wszystko się wpływa.

Świat

znak cytatu Świat ciągle sie zmienia, nic nie stoi w miejscu. Jeżeli człowiek mówi „To zawsze robiłem tak, zawsze uważałem to za dobre”, to jest to niefajne. Trzeba być otwartym na zmiany, bo wszystko ciągle sie zmienia. Trzeba dostrzegać te zmiany i na bieżąco sie do nich dostosowywać.

Świat

znak cytatu Wyobraź sobie, że życie to rower, aby zachować równowagę, musisz jechać naprzód.

Świat

Zobacz więcej