Czysta wariacja ta demokracja.
Czysta wariacja ta demokracja.
Jeszcze Polska nie umarła,Kiedy my żyjemy.Co nam obca moc wydarła,Szablą odbierzemy.Marsz, marsz, Dąbrowski,Do Polski z ziemi włoski.Za twoim przewodemZłączem się z narodem.
Uwielbiasz kiedy o Ciebie dba, zaleca się i jest na każde Twoje zawołanie. Ale w końcu da sobie spokój przez to jak przez Ciebie cierpi. Dopiero wtedy otworzysz oczy, że prawdziwe uczucie przeszło koło Twojego nosa, bo już nikt inny nie będzie Cię tak traktował!
Polityka to nie jest praca, to są zajęcia,polityka stwarza sytuacje, a nie wartości...
Mistrzu,co robisz,ze jesteś szczęśliwy? -Nic nie robię,jestem szczęśliwy.
Nie szukaj szczęścia na siłę, bo tylko się rozczarujesz. Ono przyjdzie samo i gdy to zrobi, będzie chciało Ci wynagrodzić miliony sekund spędzonych na jego poszukiwaniu.
A great statesman, like a good housekeeper,knows that cleaning has to be done every morningwielki polityk, tak jak dobry dozorca domu,wie, że czystkę trzeba robić codziennie.
Lubię się przytulać, ale nie lubię parówek
Najtrwalszym elementem porozumień międzynarodowych jest papier.
Jeden pocałunek mężczyzny może złamać całe życie kobiety.
Radość życia to umiejętność delektowania się każdą, nawet najbardziej banalną chwilą.