Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto się nauczył słuchać, będzie umiał i rozkazywać.

Szczęście

znak cytatu Ludzie często zastanawiają się dlaczego ciągle jestem uśmiechnięta. Odpowiedź jest bardzo prosta. Uśmiecham się, bo chcę by inni ludzie widzieli, że oni też mogą być tacy jak ja. Bez względu na to co się dzieje umieli dawać innym nadzieję przez uśmiech. Bywa tak, że to my potrzebujemy tego uśmiechu od drugiej osoby. Tej nadzieiw tym bardzo małym geście. Ale zacznij od siebie, a zobaczysz że wróci do ciebie. Chcę po prostu żeby ludzie byli szczęśliwi i nawzajem umieli się wspierać. Bo ktoś mi kiedyś powiedział, że uśmiech kosztuje mniej od elektyczności, ale daje więcej światła. Tak więc usmiechnij się!!! Na pewno ktoś potrzebuje dzisiaj Twojego uśmiechu. Ja już zaczełam a Ty?

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie stojący zegar, ale pełen pęd życia. To nie czekający spokojnie kondukt, ale szalony galop kopyt niewidzialnych koni. To nie milda teka skoszonych kwiatów, ale błysk motyla w ruchu powietrza. Szczęście to chwilowy stan duszy, nie do uchwycenia, nie do zapamiętania. To coś, czego doświadcza się chwilami. To nie jest trwałe, ale ulotne. To nie jest posiadanie, ale dawanie. Szczęście to każda mała, niepozorna rzecz, która na chwilę rozbudza w nas radość życia.

Szczęście

znak cytatu Radość zawsze mnie wprawia w zły nastrój.

Szczęście

znak cytatu Na końcu życia, być może nie zaniesiesz Panu Bogu zestawu super uczynków, opinii. Ale przyjdziesz i powiesz, nic mi nie wyszło...ale przynajmniej próbowałem.

Szczęście

znak cytatu Nie można cofnąć straconych dni, można jedynie sprawić, aby kolejne były pełne szczęścia i uśmiechu..

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Właściwe szczęście stanowi nie niewielka liczba przyjemności, lecz brak nieprzyjemności. Szczęście to nie zabawa i uśmiech, lecz stan duszy.

Szczęście

znak cytatu Czujemy smutek tylko wtedy, jeżeli przedtem przeżyliśmy radość.

Szczęście

znak cytatu Najpiękniejszym miastem świata jest to, w którym czujemy się szczęśliwi.

Szczęście

znak cytatu - Bo nauczycielki przedszkola tak mają. Łagodzą tulą do serca, zamykają pewne rozdziały w życiu, inne otwierają i same stają się autorkami niektórych. Co nas wyróżnia? Że potrafimy być dumne ze swojego zawodu, że wciąż chcemy się doskonalić i nie przesądzamy o końcu swoich poszukiwań. Człowiek, który nieustannie dąży - jest wielki. Nauczycielki przedszkola mają serce zaprogramowane na przyszłość, inwestują w siebie, gromadząc doświadczenia, bo miłość przecież się nie kończy.

Szczęście

Zobacz więcej