Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność nie polega na tym, że nie ma żadnych ograniczeń, ale na umiejętnoci właściwej ich wyboru.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa wolność jest niemożliwa bez prawdziwej odpowiedzialności. To właśnie jest prawdziwa istota wolności - bycie odważnym, by przypisać sobie odpowiedzialność za własne decyzje, zamiast obarczać innych za swoje błędy.

Wolność

znak cytatu Nie można odebrać nam wolności, bo istnienie jest wolnością. Ale można tak zaburzyć naszą równowagę, że będziemy błędnie sądzili, iż usunięto nas z własnego centrum...

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność to nie stan natury. Wolność to wynik dobrego samopoczucia. Nie może być wolności bez dobrej kondycji ekonomicznej. Wolność jest niewystarczająca, jeśli człowiek nie może korzystać z podstawowych praw człowieka.

Wolność

znak cytatu Wolność to nie po prostu stan bycia wolnym; to wielki dar, wielka dłoń natury, wskaźnik przyszłości, wywyższenie człowieka powyżej potęgi losu i powierzchni ziemi.

Wolność

znak cytatu Wolność nie jest niczym, jeśli nie jest to wolnością wyboru. Nie ma znaczenia, jak dobre są twoje wybory, jeśli nie można zrobić innych

Wolność

znak cytatu Doświadcz tu wolności, którą kiedyś znałeś, nie pamiętając niczego przed swoim urodzeniem. Czyż nie jest odległe, czułe i wolne od strachu?

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność nie jest wartym dążenia dobra, jeśli zaczyna oznaczać samotność - to jest, swoje odcięcie od miejsca i rzeczy, które są najbliższe naszemu sercu.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność nie polega na tym, że możemy wszystko, ale na tym, że nie musimy wszystkiego.

Wolność
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wolność jest najświętszym z praw człowieka, ale prawo do życia jest ważniejsze od wolności. Czasem musimy ograniczyć naszą wolność, aby chronić ludzkie życie.

Wolność

Zobacz więcej