Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Zaropiałe oczy Boga będą uzdrowione.

Bóg

znak cytatu Bóg jest miłością, a miłość, która żyje w Bogu, chce być w duszy człowieka, aby w nim żyjąc, czyniła go podobnym do Boga.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg może wszystko, ale po mojej śmierci. Tak byłoby dla Mnie najwygodniej. A jeżeli Bóg chce coś zrobić, to niech zrobi coś dla Niego wygodnego, a nie dla Mnie niewygodnego.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg nie jest daleko od nas, nie jest to coś obcego. Bóg jest blisko, jest bardzo blisko, jest tak blisko, że jest w nas. Kiedy otwieramy swoje serce, na pewno go znajdziemy.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma na ziemi nic, co by nie ujawniało albo niemocy człowieka bez Boga, albo potęgi człowieka z Bogiem.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg jest miłością i jest kochany jak najgłębsza tajemnica człowieka, jako że człowiek został stworzony przez miłość i do miłości.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Święci to ludzie wielkiego formatu, którzy ujrzawszy w Bogu swoją wielkość, postawili Wszystko na Niego.

Bóg

znak cytatu Wszelkie urozmaicenia w historii można przypisać jedynie Bogu i diabłu.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Po co mówić o Bogu, skoro nie można Go zrozumieć? Po co wierzyć w Boga, skoro nie można Go zobaczyć? Tak długo jednak, póki zrozumiesz, że nie możesz Go zrozumieć, tak długo, póki wierzysz, że nie możesz Go zobaczyć, jesteś na właściwej drodze, która prowadzi do Boga.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg jest doskonałym artystą. Widząc Jego dzieła, stajemy się świadomi Jego niewyobrażalnego piękna. To, co tworzy, jest zawsze piękne i pełne miłości. Każdą chwilę obdarza nas swym pięknem, które cieszy nasze serca.

Bóg

Zobacz więcej