Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie ma na celu uwolnić nas od nas samych, od żądz naszej duszy, i nadać sens tej bólowi, która jest przeciwnym biegunem cieszenia się życiem.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która ostrzega nas, że coś jest nie tak. To ostrzeżenie, przypomnienie, żebyśmy zwrócili uwagę na nasze ciało.

Ból

znak cytatu Czasem ból jest tak wielki, że nie możemy go poczuć. Zaczyna od naszej stopy, wędruje do góry, ale zanim dotrze do serca, jesteśmy już zbyt stary, żeby go poczuć.

Ból

znak cytatu Nadal wierzę, że ból zwalnia od odpowiedzialności.

Ból

znak cytatu Potrafimy wytrzymać prawie każdy ból, jeśli możemy żywić nadzieję, że przeminie. Lecz kiedy jesteśmy przekonani, że nie przeminie nigdy, staje się nie do wytrzymania

Ból

znak cytatu Ból i smutek jest twórczy, a twórczość daje poczucie zdrowia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból przemija zawsze po pewnym czasie. To, co zostało doznane, staje się chronologicznym elementem naszych wspomnień. Ale by przypominało, a nie bolało, trzeba przeżyć ten czas do końca.

Ból

znak cytatu Wypadki chodzą po ludziach.
A idiotami są ci, którzy
krzywdzą się celowo.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwy ból tkwi nie w ciele, lecz w duszy. Cierpimy nie tyle z powodu zranień, które nas spotykają, ale z powodu tych, których obawiamy się doznać.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, którego nie możemy zapomnieć, spada na ciche serca i staje się bólem niekończącym się. Pozostajemy przytłoczeni do końca naszych dni.

Ból

Zobacz więcej