Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie to stan, w którym człowiek staje się prawdą. Istnienie bólu jest jedynym dowodem istnienia człowieka. Nie można zwalczyć cierpienia, można je tylko zrozumieć.

Cierpienie

znak cytatu Nic nie boli tak, jak to, kiedy zawodzi nas ktoś, kogo kochamy z całego serca...

Cierpienie

znak cytatu W życiu przychodzi taka chwila, w której brakuje Ci kogoś tak bardzo, że chciałbyś wyjąć Go ze swoich snów, aby go uścisnąć.

Cierpienie

znak cytatu To niesamowite, jak w jednej chwili człowiek może się poczuć samotny.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie prowadzi nas do koniecznej wewnętrznej refleksji, pozwala zrozumieć prawdę o naszym życiu, wyraża naszą niezdolność do akceptacji rzeczywistości. Jest Paradoksalną drogą do doświadczenia.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest najgłębszym źródłem zrozumienia życia; jest największym zegarem, który mierzy prawdę w minutach i godzinach, a nie w dniach i latach. To jest to, co nazywamy doświadczeniem.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie jest Złem i przynależy do Krainy Mroku.

Cierpienie

znak cytatu Możesz być kochany przez wszystkich, ale mimo to być bardzo samotnym.

Cierpienie

znak cytatu Istnieje taki czas w życiu, że trzeba spalić wszystko, co było. Pozwolić, by osoby, które pełniły ważną funkcję, odeszły. Pozwolić sobie na życie, w którym wszystko pójdzie na nowo. Bez starych cierpień.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie, to jedyne przez co można dojść do prawdy. Cierpienie jest korzeniem wszelkiego prawdziwego postępu. Ludzie, którzy unikają cierpienia, utrzymują równowagę, ale nie rosną.

Cierpienie

Zobacz więcej