Nie ma nic chwalebnego bez ...
Nie ma nic chwalebnego bez cnoty.
Są rzeczy, które trzeba zobaczyć,by wiedzieć, że ich nie warto oglądać.
"Wbrew pozorom ludzkości nie zabije asteroida, gigantyczne trzęsienie ziemi, lub epidemia zombie. Zrobią to sami ludzie, poprzez zabieganie, konsumpcję, wyrzucenie z życia ideałów, wyobraźni, wrażliwości. Będą żyli, ale bardziej przypominając mistyczne stworzenia, bez głębszych celi, przede wszystkim bez duszy"
Drogi mi Platon, drogi Sokrates, ale jeszcze droższa prawda.
Kpić z filozofii to filozofować naprawdę.
Światło prawdy rozbłyskało dla mnie tylko wtedy, gdy w samotności zaczęłam osłuchiwać siebie samą, zrozumiałam, jak miłość do siebie samej była ważna, i zdałam sobie sprawę, że jestem częścią ogromnej, pięknej całości.
Odwaga jest to wiedza o tym,czego się bać trzeba, a czego nie.
Pamiętaj o zachowaniu równowagi w trudnych chwilach.
Mężczyzna nie jest od łechtania kobiecego ego by czuła się spełniona. Jak kobieta jest niedowartościowana to najlepiej trzymać się od takiej z daleka, bo będzie chciała aby cały czas facet zapewniał ją o tym jaka to jest nieskazitelna i wspaniała. Ludzie są tylko ludźmi i nikt nie jest idealny.
Zręczność to talent,aby dojrzeć akurat kres każdej rzeczy.
Exegi monumentum aere perenniuszbudowałem pomnik trwalszy od spiżu.