Rzeczpospolita i żona przez dwóch ...
Rzeczpospolita i żona przez dwóch źle bywają rządzone.
Żadna kobieta nie jest tak silna jak ta, która walczyła ze swoim demonem i wygrała. Nie ma takiej kobiety, która poświęciłaby własne szczęście dla innych. Każda kobieta jest królową swojego życia. Nie pozwól żadnemu mężczyznie zabrać Ci korony.
Kobieta może być Twoim najgorszym wrogiem, najlepszym przyjacielem, prawdziwą miłością albo wredną jędzą. A to wszystko zależy od tego, jak ją traktujesz.
Mówią, że ostrożność jest matką powodzenia, ale to nieprawda,bo gdyby była ostrożna, nie zostałaby matką.
Kobieta to płeć, która zapewnia dalsze istnienie gatunku, jest systemem dodającym życie. Tak jak natura, jest zmienna, nieokiełznana i niezwykle silna. Może stworzyć, ale także zniszczyć. Taka jest jej siła.
Nagle poczuła, że ma w sobie siłę. Czekała jak ten kamień, przez który przepływa rzeka, jest infułką przez którą przepływa życie. A świadomość, że jest kobieta, dodała jej mocy.
Była inteligentna, piękna, wierna, opiekuńcza, zabawna, śmieszna, ciepła, wysportowana, wykształcona, hojna, rozumna, racjonalna i kochała przyrodę. I również zła, ale to była jej jedyna wada.
Kto wozu i baby nie smaruje, temu oboje głowę trajkocą.
To bardzo niedobrze, jeżeli kobieta
przeżyje najgorsze, co może się
jej zdarzyć, bo potem nie boi się
już niczego. A to bardzo źle, gdy
kobieta niczego się nie boi.
Kobieta nie jest istotą mniej inteligentną, jest zupełnie inna, a jej siła tkwi w jej inności. Kobieta udowodniła już tysiąckrotnie, że potrafi robić to, co mężczyzna i to nie jest już dla nikogo odkrywczym stwierdzeniem. Nie jest ciekawe, że kobieta może być tak samo silna jak mężczyzna. Ciekawa jest siła, którą ma tylko kobieta.
Kobiety są bezlitosne wobec ludzi, których nie lubią.