Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Cellulit u mojej kobiety jest jak wgniecenie na moim aucie – może nie wygląda to ładnie, ale to jest moje auto i jest ono najlepsze na świecie.

Kobiety

znak cytatu Kiedy kobieta zaczyna milczeć, to znaczy, że przegrałeś, bo kiedy się wkurwia, kiedy rzuca talerzami, kiedy krzyczy i płacze, to znaczy, że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego, że się poddała, miłość z niej wyparowała, nadszedł dla was czas napisów końcowych.

Kobiety

znak cytatu A ile kobiet naprawdę umie gotować, ile ma na to czas, siły i chęci...?

Kobiety

znak cytatu Bo piękność to stan duszy. Piękne są nie te kobiety, które malują sobie usta czerwoną szminką, ale te, które chcą przytulać innych, gdy źle się czują, te które z nieśmiałością mówią o tym, czego się boją i że czegoś nie rozumieją. Te, które potrafią powiedzieć, że sobie nie radzą (...). Piękne są te które chcą mówić prawdę...

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zachować co w sekrecie najciężej jest kobiecie.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety są zdumiewające: albo nie myślą o niczym, albo myślą o czymś innym.

Kobiety

znak cytatu Pozwól, aby ktoś zaczął Cię zdobywać, walczyć o Ciebie. Aby ktoś czuł, że musi zasłużyć na to, by Cię mieć. Żeby pomyślał, że to właśnie Ty jesteś z tej wyższej półki i że musi sprostać wyzwaniu. Coś, co jest trudne do zdobycia, jest dużo bardziej szanowane i cenione niż to, co samo przychodzi bez wysiłku.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu - Mówisz mi, że mama jest tak nieszczęśliwa, że postanowiła się zabić przez zestarzenie? Trochę powolny sposób, nie?
- Trenowała pięćdziesiąt lat.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Są na świecie tylko dwie dobre kobiety - jedna umarła, a drugiej nie sposób znaleźć.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Marzenie kobiety: mieć stopę wąziutką, a żyć na szerokiej.

Kobiety

Zobacz więcej