Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Silna kobieta to nie taka, która dąży do celu po trupach, nie zważając na uczucia innych. To nie jest osoba, która wyzbyła się empatii ani wszelkich wzruszeń, które niesie ze sobą życie. Nie. Silna kobieta to kobieta wrażliwa. Taka, która jest świadoma swojej kruchości, ale mimo tego chce dzielić się sobą ze światem. Bo w dzisiejszym świecie trzeba być silnym, żeby być wrażliwym. I mieć odważne serce, żeby być dobrym.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każda baba doktor.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dziewczyna u matki ma warkoczyk gładki.

Kobiety

znak cytatu „Sekret damskiej przyjaźni - ten sam gust do alkoholu, inny do facetów.”

Kobiety

znak cytatu Mówią, że kobieta po przejściach jest łatwą zdobyczą, bo niewiele wysiłku trzeba wykazać, żeby jej zaimponować. Nic bardziej mylnego. Taka kobieta nie tyle wie, czego chce, co jest świadoma tego, czego nie chce. Rzeczy niepożądane są szybciej wyłapywane i dyskwalifikują potencjalnego interesanta. Ciężko zaimponować komuś, kto poznał niesmak w życiu, za to bardzo łatwo można do siebie taką osobę zrazić.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Co to jest wierność kobiety? Jest to obawa przed utratą zdobytej pozycji.

Kobiety
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zachować co w sekrecie najciężej jest kobiecie.

Kobiety

znak cytatu Żadna inna kobieta nie broniła się przede mną i nie odpychała mnie z taką determinacją jak ona. A ja zarazem żadnej innej, nie potrzebowałem tak bardzo w swoim życiu jak właśnie jej.

Kobiety

znak cytatu Geralt, który zawsze uważał że, brzydkich kobiet nie ma, nagle poczuł się zmuszony do rewizji tego poglądu...

Kobiety

znak cytatu Zakochiwałam się w czarujących łajdakach.  Adorowałam niewłaściwych mężczyzn z niewłaściwych powodów.  Sama jestem sobie winna. Cierpię na niesforność serca  i nieznośne napady lekkomyślności. Jeśli idzie o samokontrolę, mam luki u podstaw.

Kobiety

Zobacz więcej