Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Mężczyzna, który jest Ci pisany, przyjdzie do Ciebie bez żadnej magii (...) Przyjdzie i zostanie, choćbyś próbowała go odpędzić po tysiąckroć. Zaś taki, którego musisz siłą przywoływać, z pewnością nie jest tym Twoim. Więc przyzywanie go nie przyniesie Ci szczęścia, tylko ból.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeżeli gdzieś jesteś, gdzie nie ma żadnego mężczyzny, bądź mężczyzną!

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Podniecająca natura kobiecego ciałaczęsto działa eksplozyjnie na leniwe myśli mężczyzny.

Mężczyźni

znak cytatu Podczas, gdy ignorujesz ją, ktoś inny poświęca jej uwagę. Podczas, gdy dajesz jej kolejne powody do zmartwień, ktoś inny ją słucha. Podczas, gdy Ty jesteś zbyt zajęty, ktoś inny ma dla niej czas. Podczas, gdy Ty doprowadzasz ją do płaczu, ktoś inny sprawia, że się uśmiecha. Podczas, gdy Ty nie jesteś pewien, czy jeszcze ją chcesz, ktoś inny jest już tego pewien. Nie myśl, że raz zdobyta będzie Twoja na zawsze.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Z dzieckiem na odpust, z mężem zazdrosnym na zabawę? to jedno.

Mężczyźni

znak cytatu (...) na świecie są dobrzy i źli faceci i nie wolno generalizować.

Mężczyźni

znak cytatu Zdziwiłby się pan, widząc, jak dużo oznaczają mężczyźni tej mądrości dla kobiety i jak niewiele dla siebie. Męska mądrość jest jak światło, które oświeca drogę dla drugiego, ale dla noszącego tego żadną drogą nie jest.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna nie jest stworzony do tego, aby poddawać się emocjom. Jego zadaniem jest być siłą, która prowadzi i chroni. Musi być odważny, nawet kiedy czuje strach. Musi być silny, nawet kiedy czuje się słaby. Ma obowiązek być niezłomny w swojej determinacji, niezależnie od napotkanych przeszkód.

Mężczyźni

znak cytatu Nie lubię ludzi, mężczyzn też nie. Używam ich czasem, ale nie lubię.

Mężczyźni

znak cytatu Jeśli ci na czymś zależy,
chroń tego za wszelką cenę,
nie poddawaj się,
walcz z całych sił,
broń tego obiema rękami.

Mężczyźni

Zobacz więcej