Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Być z kimś to wybaczać mu, że rani nas sobą i brakiem siebie.

Miłość

znak cytatu Często kocha się "z przerwami". To znaczy czasem jest tak, że aż brzuch boli i oczy pieką, a czasem jest tak, "że można wytrzymać" i w ogóle myśli się mocno o czym innym.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, to znaczy patrzeć wspólnie w tym samym kierunku. Ona jest zawsze świeża. W miłości zawsze jest trochę niewiedzy.

Miłość

znak cytatu Jeżeli kochasz, czas znajdziesz, nie mając ani jednej chwili.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Narażamy się na wiele rozczarowań, jeśli wszystkie nasze życiowe zainteresowania uzależniamy od uczuć burzliwych, jak miłość...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Psychologiczny i fizjologiczny mechanizm miłości jest tak skomplikowany, że w pewnym okresie życia młody człowiek musi się skoncentrować niemal wyłącznie na samym opanowaniu go, przy czym wymyka mu się prawdziwa treść miłości - kobieta, którą kocha (podobnie jak na przykład młody skrzypek nie może się należycie skoncentrować na treści utworu, dopóki nie opanuje na tyle samej techniki,
żeby w czasie gry o niej nie myśleć).

Miłość

znak cytatu Wspólne zbrodnie i ponure tajemnice wiążą bowiem ludzi z sobą silniej niż miłość...

Miłość

znak cytatu Bo prawdziwym mężczyzną jest ten kto kocha swoją kobietę bez względu na wszystko. Nie zważa na to, czy ma makijaż, jeden kilogram więcej, czy mniej, jest w dresie, czy seksownej sukience. Prawdziwy mężczyzna to taki, który kocha bezwarunkowo.

Miłość

znak cytatu Kiedy miłość się kończy, to najlepsze, co możemy zrobić, to pozwolić jej odejść.

Miłość

znak cytatu Miłość jest religią. Można w nią uwierzyć tylko wówczas, jeśli się jej doświadczy.

Miłość

Zobacz więcej