Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Możesz być z kimś przez dwa lata i nie poczuć nic szczególnego. Możesz być z kimś przez dwa miesiące i poczuć wszystko. Czas to nie miernik.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Małżeństwo jest jak loteria. Dobrze trafisz, to masz szczęście. Jeżeli nie masz szczęścia żyjesz marzeniami.

Miłość

znak cytatu Niesłychanym komfortem w związku jest nie musieć kłamać.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość, to jedyne uczucie, które nie dość, że pochłania człowieka w całości, to jeszcze go nie niszczy, a wręcz przeciwnie - dodaje mu skrzydeł i pozwala latać wyżej, niż kiedykolwiek mógłby to sobie wyobrazić.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Zakochany jak Żyd w handlu.

Miłość

znak cytatu Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości.

Miłość

znak cytatu Sam możesz jedynie umrzeć. Do miłości potrzeba co najmniej dwojga.

Miłość

znak cytatu Znajdź kogoś, kto nie boi się przyznać, że tęskni. Kogoś, kto wie, że nie jesteś idealny, ale traktuje Cię tak, jakbyś taki był. Kogoś, dla kogo największym lękiem jest utrata Ciebie. Kogoś, kto całkowicie odda Ci serducho i kto będzie mówił "Kocham Cię" i naprawdę miał to na myśli, naprawdę będzie to czuł... I w końcu co najważniejsze, znajdź kogoś, kto będzie szczęśliwy budząc się przy Tobie każdego dnia i mimo upływu lat, zmarszczek i siwych włosów będzie Cię kochał z każdym dniem coraz mocniej...

Miłość

znak cytatu Teoretycznie nie pasowali do siebie, ale praktycznie nie widzieli poza sobą świata.

Miłość

Zobacz więcej