Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nadzieja walczy ze złością.

Nadzieja

znak cytatu Tajemnica to naczynie wszystkich życzeń, nadziei, przeczuć, marzeń i możliwości.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne jak ciężko jest teraz, pamiętaj, że zawsze po burzy wychodzi słońce. Trzeba tylko się nie poddawać i wierzyć w lepsze dni, które na pewno nadejdą. Nawet najdłuższa i najmroczniejsza noc ma swoją końcówkę. Nadejście nowego dnia to szansa na nowy początek, na nowe możliwości, na nadzieję.

Nadzieja

znak cytatu Nikt i nic nie może mi zabrać nadziei.

Nadzieja

znak cytatu Nie widzimy jednak dwóch rzeczy – tego, że można być dla kogoś tylko pierwszym wyborem albo żadnym, bo pomiędzy nimi jest tylko nasza nadzieja. Druga rzecz jest za to taka, że nadzieja – zgodnie ze słowami Stephena Kinga – to największe skurwysyństwo jakie wyszło z puszki Pandory.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja umiera ostatnia, ale umiera. I jest jak droga na horyzoncie: niezależnie od tego ile przebywasz, pozostaje zawsze w tyle. Dlatego też nadzieja to jest nie kierunek, ale sposób podróżowania.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadziei nigdy nie traci się na zawsze. Jest to coś jak silnik w nas - niezależnie od liczby porażek zawsze jest coś, co pozwala nam wstać. Nadzieja jest siłą, która popycha nas do przodu, kiedy wszystko inne zawodzi.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to dobro, które umożliwia i zachęca do życia w przyszłości. To ona daje w życiu najgłębszy sens.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja to jest marzenie budzącego się człowieka. Jest to pędzące koło fortuny, które prowadzi nas do nieba. Jest to cicha suknia, której brokat świeci w mroku. Jest to most między opóźnieniem a nagrodą. Nadzieja cicho szeptuje do serca, „To będzie lepiej.”

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja szuka Dobrej Nowiny.

Nadzieja

Zobacz więcej