Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Można żyć prawie bez wszystkiego, tylko nie da się żyć bez nadziei. Nadzieja to przeświadczenie, że coś ma sens, niezależnie od tego, jak to się kończy.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest iluzją, marchewką dyndającą na kiju.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja, to taki promień światła na tle ciemności, niewidzialna siła, która prowadzi nas po niewiadomym. Kiedy wszystko wokół wydaje się stracone, to właśnie nadzieja jest tym, co daje siłę do walki i pozwala iść do przodu, mimo przeciwności losu.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja nie jest wizją świata, na którą czekamy, ale drogą, którą idziemy. Nadzieja nigdy nie jest o nadchodzącym, ale zawsze o tym, co robimy teraz. Nadzieja jest lepszą rzeczywistością, którą tworzymy.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja – siostra lęku, matka prośby, kornej niemocy starca opiekunka.

Nadzieja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nadzieja nie jest wiedzą o tym, co stanie się jutro, ale przekonaniem o tym, co jest możliwe dzisiaj. Nie zawsze pokrywa się ze zdrowym rozsądkiem. Ale kto powiedział, że zdrowy rozsądek jest zawszę porządny?

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja jest jak słońce, które oświetla nasze drogi w ciemności. Nawet kiedy nie ma słońca, wiemy, że jest tam. Nadzieja przynosi ulgę, nawet gdy jesteśmy zrozpaczeni i przegrani.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja nigdy nie wygasa.

Nadzieja

znak cytatu Nadzieja to jest to coś, co daje nam siłę do walki, coś co pozwala nam iść naprzód, niezależnie od tego jakie wyzwania stoją przed nami. Bez nadziei, życie traci swój sens.

Nadzieja

znak cytatu Tajemnica to naczynie wszystkich życzeń, nadziei, przeczuć, marzeń i możliwości.

Nadzieja

Zobacz więcej