Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura nie jest miejscem, które odwiedzamy. To nasz dom. Ziemie i niebo wyróżniają się pięknem na całym świecie. Dla wielu z nas, niestety, przyroda jest formą telewizji pełnej pulpitów, dźwięków i pachnących powietrzem. To jest prawda dawniej niż szczepów i wieków, których możemy pominąć jak sekundę, a WSZYSTKO jest ruchliwe i pełne wspaniałego, fascynującego życia.

Natura

znak cytatu Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jak w maju zimno, w stodole ciemno.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wielkie rzeki cicho płyną.

Natura

znak cytatu Natura to nieskończona piękność, która ma moc przyciągania... Ma swoje tajemnice i uroki, które urzeczone są swoim pięknem. Chciałbym, żeby wszyscy ludzie to dostrzegali, szanowali i chronili.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Chciała żaba króla, dostała bociana.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby.

Natura

znak cytatu W naturze nic nie ginie, a wszystko się zmienia, przekształca, ewoluuje, to stwierdzenie odnosi się do wszystkiego bez wyjątku.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto ibisowi dał mądrość, a rozum dał kogutowi?

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W młodości próżniak, na starość żebrak.

Natura