Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czasem po prostu musi wywrócić się świat do góry nogami, aby zrozumieć, że zmiana w naszym życiu, to najlepsze co mogło nas spotkać..

Szczęście

znak cytatu Nie obchodzi mnie co mówią o tobie inni... Sam mogę sobie wyrobić o tobie opinię..

Szczęście

znak cytatu Najtrudniejsze w szczęściu jest to, że nie umiemy go dostrzegać, kiedy jest. Dopiero gdy przemija, zaczynamy szukać w pamięci, co z tego szczęścia nam zostało.

Szczęście

znak cytatu Zatrzymaj się. Przestań walczyć. Przestań myśleć o głupotach. Znajdź chwilę odpoczynku i radości w świecie, który nie zna odpoczynku. Idź na spacer. Poczytaj dobrą książkę. Oddaj się marzeniom. Spędź czas z tymi, których kochasz. Po prostu żyj.

Szczęście

znak cytatu Współczesnego człowieka niszczy pośpiech. Nigdy się nie zatrzymuje. A przecież tajemnicą szczęścia jest umieć czasem przystanąć.

Szczęście

znak cytatu Być sobą to znaczy iść własną drogą, naprzeciw krytyce innych ludzi. Zaakceptować swoją inność, a zarazem wyjątkowość.

Szczęście

znak cytatu Nie ma tragedii, jest tylko nieuniknione.

Szczęście

znak cytatu nigdy nie żałuj tego co sprawiło,że choć przez chwilę byłeś szczęśliwy

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Klasy to takie grupy ludzi, z których jedna może sobie przywłaszczać pracę innej z powodu różnicy miejsca zajmowanego przez nią w określonym systemie gospodarki społecznej.

Szczęście

znak cytatu Zanim Cię spotkałam nie wiedziałam co to znaczy spojrzeć na kogoś i po prostu uśmiechnąć się bez powodu.

Szczęście

Zobacz więcej