Wytłumaczalnych słabości nie ma, jak są wytłumaczalne, nie są słabościami.
Wytłumaczalnych słabości nie ma, jak są wytłumaczalne, nie są słabościami.
Dlatego najgorsze, co możemy zrobić, to nieustannie pytać, czy jesteśmy szczęśliwi, bo to spojrzenie na siebie nieuchronnie prowadzi do niezadowolenia. Każdy moment z życia jest jak obrazek, który trzeba malować, a nie tylko jak problem, który trzeba rozwiązać.
Własność. Własność. Wszystko dla własności.
Życie jest nieprzewidywalne. Deser zjedz najpierw.
Uwielbiam wszystkich! Z niektórymi uwielbiam przebywać, niektórych uwielbiam unikać, a jeszcze innych z uwielbieniem przywaliłabym w twarz.
Historia płatała nieraz okrutne żarty tym, którzy starali się ją odkrywać.
Nie ma większej wartości od bycia sobą.
Pasterze to naród obłąkany.
I nigdy nikomu ani niczemu nie oddawaj całej siebie. Zostaw choć kawałek na własność, żebyś miała do czego doszywać, jak Ci resztę wyszarpią. Ta rada dotyczy głównie serca.
-Co Cię najbardziej boli, co jest najsmutniejsze? - Rozczarowania. Bo wcale nie to, że ktoś mi pokaże, że mnie nie lubi. Wcale nie to, że ktoś mnie wkurwi. Wcale nie to, że ktoś mnie wyzwie, obrazi, odrzuci. Najbardziej bolą rozczarowania.
Wracaj z tarczą lub na tarczy.