
Myślę, że to wspaniały dar - być autorem tej książki, ...
Myślę, że to wspaniały dar - być autorem tej książki, która zachęciła dzieci do czytania.
Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.
Gdy się chce wszystkiego, bardzo łatwo stracić z oczu wyznaczony cel.
Zazdrosny jest ten, kto dobrze wie, że nigdy Tobie nie dorówna. Dla osoby życzliwej zawsze jesteś inspiracją.
Szatan złymi pragnieniami nasyca serce człowieka słabego i budzi w nim pretensje do Boga, że pragnień tych nie może ziścić. Tymczasem Bóg nawet dla grzeszników znajduje w
Sobie miłosierdzie.
Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu, ma nas czegoś nauczyć. To właśnie kreuje nas samych i to, kim jesteśmy.
Nie myśl dzisiaj za dużo. Odpocznij. Nie zamartwiaj się na przyszłość. Nie wygrasz z tym, na co nie masz wpływu. Po co się z koniem kopać? Po co drapać pazurami w ścianę. Spokojnie. Lepiej złapać zdrowy dystans. Lepiej spojrzeć w niebo. Widzisz? Weź głęboki oddech. Uspokój to, co niespokojne. Zamknij to, co przeterminowane. Znajdź to, co szczęśliwe. (Kaja Kowalewska)
Życie jest jak jazda na rowerze. Aby utrzymać równowagę, musisz się poruszać.
Życie jest jedyną rzeczą,której warto chcieć.
Cenne życie
Wykorzystaj każdą chwilę,
By nie stracić nic! – Aż tyle!
Możesz mnie lubić albo nie lubić ponieważ ponad 20 lat uczyłem się jak pokochać siebie i nie mam takiej ilości czasu, aby przekonywać do tego kogoś innego. —Daniel Franzese