Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni, mówi jeden z najgłupszych sloganów psychologicznej nowomowy, bo to, co mnie nie zabije, może mnie zmienić - na długo albo na zawsze - w żyjącego trupa z wypalonym środkiem i pozorem ruchu.

Cierpienie

znak cytatu Bardzo tęsknię za Tobą. Rano jeszcze pół biedy, bo trzeba pracować, ale pod wieczór Twoja nieobecność staje się dramatyczna.

Cierpienie

znak cytatu Milcząc wpatrywała się w niego, dopiero teraz uświadamiając sobie, na czym polega tragedia osobista. To jest właśnie to, że gdy całe twoje życie wali się w gruzy, reszta świata nie musi się tym martwić ani nawet wiedzieć o tym.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie nigdy nie jest na próżno. Cierpienie rzeźbi naszą duszę. Cierpienie pokazuje nam kierunek, obnaża naszą prawdziwą naturę, ukazuje nasze prawdziwe ja.

Cierpienie

znak cytatu Straszną jest rzeczą, kiedy dusza
zmęczy się życiem szybciej niż ciało.

Cierpienie

znak cytatu Nie chcę już więcej kochać, cierpieć, czekać ani wierzyć w rzeczy, których nie potwierdza życie

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony. Cierpienie jest opcją. „Cierpię”, oznacza „utrzymuję to”. Nie można cierpieć przeszłości ani przyszłości, bo nie istnieją. Cierpienie jest zawsze teraz. Jedyne, co musisz zrozumieć, to teraźniejszość. Jedyne miejsce, gdzie prawdziwe życie istnieje.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie są niezadowoleni nie dlatego, że rzeczy są trudne, ale dlatego, że są niecierpliwi i nie chcą czekać. Trudności są tylko stanem, nie końcem. Wszystko kończy się dobrze, jeśli tylko jesteśmy cierpliwi i wytrwali.

Cierpienie

znak cytatu Ten, kto kocha prawdziwie nawet jeśli znalazłby 100 powodów by odejść - zostanie.
Ten, który tylko mówi, że kocha odejdzie pod byle pretekstem.

Autor:Job

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie przypomina nam o wielkości naszej duszy. Istnieje, żebyśmy nie zapomnieli o naszym celu. Jest jak kompas, który prowadzi nas do mądrości.

Cierpienie

Zobacz więcej