Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Może za często do niej dzwoniłem. Może powiedziałem jej za wiele o sobie. Może popełniłem ten błąd, koszmarny błąd, przytulania się do niej w środku nocy i słuchania, jak oddycha. Może pozwoliłem sobie za bardzo przy niej odpoczywać. Może po raz pierwszy w życiu od czegokolwiek się uzależniłem.

Miłość

znak cytatu (...) miłość to pożądanie żywiące się niespełnieniem.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość to nie jest coś co możemy dotknąć czy zobaczyć. To jest coś, co możemy poczuć bez dotyku, coś, co możemy zobaczyć bez otwarcia oczu. To jest coś, co daje nam siłę do walki, a jednocześnie coś, co sprawia, że jesteśmy bezbroni. To nieskończona radość i równie bezkresny smutek. To wszystko i niczego nie jest.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Być może, niegdyś
miłość była rzeczą słodką. Może, nie pomnę.
Ale teraz goryczy pełna.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa wartość miłości polega na tym,że zawsze rozrzutnie darzy sobą niegodnych.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic, co piękne
Nic wiecznie nie trwa

Miłość

znak cytatu Wypaść poza granice miłości, to wypaść z samego siebie, ze znanego języka.

Miłość

znak cytatu Gdy jesteś z kimś kto będzie pokonywał kilometry, by przez chwilę mieć Ciebie blisko, nie schrzań tego bo drugiej takiej osoby możesz już nie mieć...

Miłość

znak cytatu Pewnego dnia znajdziesz wiernego, kochającego, troskliwego człowieka, który nie dba o to co na zewnątrz, bo potrafi dostrzec wszystko to, co ukryte tam gdzie wzrok nie sięga. Będzie na dobranoc i dzień dobry, zapyta czy już jadłeś i czy wszystko w porządku. I to będzie, ten na którego, było warto czekać. (autor: Ona & On)

Miłość

znak cytatu Spojrzenie mówi to,
czego nie są w stanie wypowiedzieć usta.

Miłość

Zobacz więcej