Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nieodpowiedni czas? Bzdura. Każdy czas jest odpowiedni, aby coś zmienić. Nieodpowiednie mogą być tylko decyzje.

Motywacja

znak cytatu Zgubić się to żaden wstyd.
Wstydem jest nie szukać
właściwej drogi.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że człowiek, który wytrwale dąży do celu, zawsze jest silniejszy od przeszkód na swojej drodze. Siła woli i upór to prawdziwa droga do sukcesu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma sekretu sukcesu. To wynik przygotowania, ciężkiej pracy i nauki z porażek. Często to, czego się boimy najbardziej, jest tym, co nas wzmacnia.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Poprostu.....poprostu nigdy się nie poddaj!

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne, że zawsze podnosisz się po każdym razie, wstajesz i idziesz dalej. Przyjmij to do wiadomości, nie masz innego wyboru. Musisz walczyć. Musisz być silny. Musisz, bo nie ma innej opcji.

Motywacja

znak cytatu Brak wiary powoduje, że ludzie
boją się przekraczać swoje
granice, a ja uwierzyłem w siebie.

Motywacja

znak cytatu Nie można się cofnąć w czasie,

to tylko pobożne życzenia, ale jest inne wyjście, czyli droga do przodu.

Motywacja
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że człowiek, który podąża za tłumem, zazwyczaj nie idzie dalej niż tłum. Człowiek, który chodzi sam, zazwyczaj znajduje się w miejscach, w których nikt jeszcze nie był. Odwaga by pójść innymi drogami prowadzi do najpiękniejszych celów.

Motywacja

znak cytatu Musisz dokonać pewnej decyzji. Musisz zdecydować się wstać, pokonać swoje lęki, przezwyciężyć swoje trudności i pokonać rzeczy, które cię powstrzymują. Musisz zdecydować, ile jesteś skłonny dać, za ile jesteś skłonny iść, aby osiągnąć swoje cele. Ważne jest, aby twoja motywacja była silna, silniejsza od twoich lęków, silniejsza od twoich wątpliwości, silniejsza niż jakiekolwiek przeciwności, które możesz spotkać.

Motywacja

Zobacz więcej