Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy wilk się zestarzeje, skubie go i wrona.

Natura

znak cytatu Natura to jest to największe, co istnieje. Panuje ona nad wszystkim, to ona nami kieruje. To ona daje życie i je odbiera. Bez niej nie byłoby nas, więc zamiast ją niszczyć powinniśmy z nią współpracować.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Trzeba długo patrzeć na drzewa, na trawę, na kamienie. Długo patrzeć na twarze ludzkie. Wtedy powoli z otchłani wyłania się to, co w nich najpiękniejsze. Ale uroda ta chyla się ku ucieczce - trzeba ją pochwycić.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dziwny jest niedźwiedzi ród, że tak bardzo lubi miód.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Kochała go. Teraz to wiedziała. Był jedynym mężczyzną, którego w życiu obdarzyła uczuciem, jedynym, który był taki, jaki powinien być mężczyzna, jak skała, na którą należało się codziennie wspinać, zimną, stabilną, nieruchomą, ale rzucającą głęboki cień. Inni mężczyźni zawsze wpadali przy niej w histerię. Okazywali słabość. Na jej oczach przeistaczali się w małe, wijące robaki, prosząc, aby nie zabierała swoich rzeczy, oferując tanie pierścionki zaręczynowe, płacząc lub po pijaku klnąc przez telefon. On nie. On był zawsze ponad nią, spokojny i majestatyczny jak góra".

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kto boi się wilków, nie powinien chodzić do lasu.

Natura

znak cytatu Lubię sok pomidorowy !

Natura

znak cytatu Jest coś niezwykle głębokiego w kontaktach z naturą. Jej obecność wpływa na nas łagodząco, a kontakt z nią sprawia, że nasze zmartwienia i trudy stają się małe i nieważne.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas spędzony wśród natury jest niczym powrót do naszej prawdziwej esencji. To przypomnienie o naszych korzeniach, które są głęboko związane z Ziemią, ale też o tym, jak bardzo potrzebujemy ciszy, spokoju i kontaktu z niezakłóconym światem na zewnątrz.

Natura

znak cytatu Pamiętaj ! Zwierzęta też żyją. Choć możę ci się wydawać że to co im robisz ich nie boli. Lecz boli ich to bardziej niż ciebie samego. Więc zachowaj dla nich szacunek.! Wielki....

Natura

Zobacz więcej