Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najlepszym sposobem na obronę jest atak, a najsilniejszą bronią, jaką możemy użyć do ataku, jest prawda. To dzięki prawdzie jesteśmy wolni.

Prawda

znak cytatu Prawdziwą tajemnicą jest śmierć.

Prawda

znak cytatu Prawda jest jak złoto - nie niszczy się ogniem, ale może być przez nie wypolerowana. Nie niszczą jej błędy, dzięki nim staje się tylko bardziej wyraźna.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Twój obowiązek jest mówić jak masz co powiedzieć, a nie gdy masz coś do powiedzenia. To jest prawdziwe, nieodłączne znaczenie prawdy.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Brawura jest wspaniała... Jeżeli zwyciężysz. Ale jeżeli przegrasz, przekonasz się, że to nie był mój zły nastrój, tylko moje głębokie zrozumienie prawdy, które doprowadziło do zwycięstwa.

Prawda

znak cytatu Świadomość, że jesteśmy na ziemi tylko przejściowo, pomaga nam zobaczyć prawdę, dostrzec rzeczywistość i zachować stałość w naszym postępowaniu.

Prawda

znak cytatu Czasem człowiek mówi prawdę, choć myśli że kłamie.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasem prawda jest tak ciężka, że nawet ludzie o silnym charakterze nie są w stanie jej udźwignąć.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najgorsza prawda jest zwykle lepsza niż najładniejsze kłamstwo. Nie ma złego, które by na dobre nie wyszło. Prędzej czy później, ale prawda zawsze wychodzi na jaw.

Prawda

znak cytatu Prawda jest niewygodna, bo zmusza nas do zmian. Prawda boli, bo pokazuje nam, jak bardzo czasem błądzimy. Ale prawda jest cenna, bo tylko ona pozwala nam iść naprzód w życiu.

Prawda

Zobacz więcej