Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko pomiędzy ludźmi o porównywalnych dochodach.

Przyjaźń

znak cytatu To przerażające, jak nasi najbliżsi szybko stają się obcy..."

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie.

Przyjaźń

znak cytatu Nie ma niczego cenniejszego niż przyjaźń. Nie ma na świecie skarbu, który mógłby zastąpić prawdziwego przyjaciela. Przyjaźń to dar, który należy pielęgnować.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Idziesz na spotkanie ze starym przyjacielem i chcesz się przed nim otworzyć. Jeśli nie całkiem, to przynajmniej chcesz mupowiedzieć, co się w tobie kotłuje. Ale on spieszy się. Rozmawiacie o wszystkim i o niczym. Zostajesz bardziej samotny i pusty niż przed spotkaniem.

Przyjaźń

znak cytatu Łatwo przestaje się nienawidzić osobę dotąd uznawaną za wroga, z chwila, gdy ta przestaje się jak wróg zachowywać.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to nie tylko wspaniały prezent, to także ciężka praca. Każdego dnia musisz nieść to ciężar odpowiedzialności, dbania o drugiego człowieka.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Anybody can sympathize with the sufferings of a friend,but it requires a very fine nature to sympathizewith a friend`s successkażdy umie współczuć przyjacielowi w nieszczęściu,ale trzeba bardzo szlachetnej natury,żeby cieszyć się z sukcesu przyjaciela.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to nie tylko cenne skarby, to przede wszystkim troska, zrozumienie, nigdy śpiąca czujność, a przede wszystkim czytelne oblicze, które nawet w czasie burzy mówi: jestem z tobą.

Przyjaźń

znak cytatu "Człowiek... Może stać się naprawdę silny dopiero wtedy,
Gdy postanowi ochronić coś bardzo dla siebie ważnego

Przyjaźń

Zobacz więcej