Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Po trochu tylko umiejąc, można zrozumieć trochę wszystkiego i wiele całego. Dla tego, kto dobrze rozumie, nie ma nic ukrytego, czego by nie znał.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nasze życie jest tym, co myślami czynimy z niego. Świat jest tym, co myślami czynimy z niego. Nie ma rzecz jasna absolutnej rzeczywistości poza tym, co my sobie tworzymy.

Świat

znak cytatu Zawsze jesteśmy zaniepokojeni przyszłością, bo nie znamy jej. Ale przyszłość to miejsce, do którego kierujemy naszą teraźniejszość.

Świat

znak cytatu Świat to książka i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Usuń zmyślność, zagnieżdżenie, beznadzieję. Powracaj do natury. Ludzka natura chce, aby każdy odczuwał to, co spotyka go we świecie zewnętrznym, nie z bólem, ale z prostą i bezstronną percepcją.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Podróżowanie to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się przez to bogatsi.

Świat

znak cytatu To znamienne, że jeśli człowiek zdecyduje się zrobić coś dobrego, cały świat wydaje się ładniejszy.

Świat

znak cytatu Wiedza jest niczym, jeśli nie można jej podzielić się z innymi. To poprzez edukację i zdolność do komunikacji możemy odmienić rzeczywistość

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat, który wyobrażają sobie naukowcy, jest teraz bardzo różny od świata, który wyobrażali sobie ich koleżanki i koledzy sprzed pięćdziesięciu lat, a nie mówiąc już o ich przodkach sprzed stuleci.

Świat

znak cytatu Sądzę tylko, że świat jest pełen pytań, na które nie umiemy znaleźć odpowiedzi.

Świat

Zobacz więcej